Generic filters
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Küpsised

Selle veebisaidi korrektseks töötamiseks, kasutamise analüüsimiseks ning külastajatele parima kasutusmugavuse pakkumiseks paigutame Teie seadme (arvuti, nutiseade vms) brauseri(te)sse nn küpsised (ingl cookie).

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel Teie arvutisse või muusse veebilehe külastamiseks kasutatavasse seadmesse (näiteks telefoni, tahvelarvutisse).

Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kasutaja äratundmiseks ja veebilehe kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad tagada, et veebileht vastaks paremini Teie vajadustele, näiteks et veebilehelt oleks parem vajalikku infot leida ning et veebilehe kasutamine oleks turvaline.

Küpsised kasutaja seadmest informatsiooni ise ei loe ega veebi ei edasta.

Aja jooksul võidakse veebilehtede kvaliteedi parandamiseks küpsiseid uuendada ja lisada. Kogutavaid andmeid, sh IP-aadresse ei seota isikut tuvastava teabega. Arvutikasutuse analüütiline jälgimine võib viia kasutaja kaudse tuvastamiseni.

Tingimata vajalikud küpsised (ingl Strictly Necessary).
Tingimata vajalikud küpsised puuduvad. Kasutatavuse tõstmiseks soovitame lubada valitud keele küpsist

Analüütilised küpsised (ingl Statictics)
Analüütilisi küpsiseid kasutatakse veebilehe külastuste jälgimiseks. Analüütika annab sisendi kasutusmugavuse tõstmiseks.
Küpsiseid kogub analüütilised tööriist: Google Analytics

Kolmandate osapoolte veebisaitide küpsised
Kolmandate osapoolte teenused andmete kogumisel toimivad vastavalt nende tingimustele.
Küpsiseid koguvad osapooled: LinkedIn, Facebook

Skip to content